طب سوزنی برای کمر درد
شهریور ۱۴, ۱۳۹۷
فواید طب سوزنی در حاملگی
فواید طب سوزنی در حاملگی
مهر ۱, ۱۳۹۷

کلینیک متخصص طب سوزنی

طب سوزنی، روش از طب و پزشکی چینی است که برای مدتی بسیار زیاد مورد استفاده قرار گرفته  است. این روش درمانی در کلینیک متخصص طب سوزنی با فرو بردن سوزن های بسیار کوچک و نازک در نقاط مشخص شده توسط متخصص طب سوزنی از بدن باعث به وجود آمدن جریان انرژی در اندام های مختلف می شود.

در طی یک روش درمانی عادی طب سوزنی، بین پنج تا بیست سوزن مورد استفاده قرار می گیرد. برخی سوزن ها امکان دارد با توجه به نیاز به درست شدن جریان انرژی، در اعماق بیشتری قرار داده شوند.

کلینیک متخصص طب سوزنی

دوران نقاهت بعد از درمان توسط طب سوزنی

بعد از درمان طب سوزنی از فعالیت های سنگین و خسته کننده و طاقت فرسا جدا جلوگیری کنید، فعالیت های ورزشی سبک و حرکات سبک تمرینی را انجام دهید به دلیل این که کمک گسترده ای برای درمان طب سوزنی هستند.

برای رفع و کم شدن درد از گرما بهره ببرید، از استفاده ی الکل و قهوه و کافئین خودداری کنید چون که هیدراته بودن بدن(افزایش ذخایر مایعات بدن) بعد از درمان طب سوزنی توسط متخصص طب سوزنی برای از بین بردن سموم بسیار حائز اهمیت است در حالی که مایعات الکلی و قهوه و کافئین اثرات دهیدراته بر روی بدن دارند،  همینطوراز مصرف فست فود ها و غذاهای فرآوری شده، شکر و چربی های مضر جدا خود داری کنید.

کلینیک متخصص طب سوزنی

جمع کثیری  از خانم های محترم با یک مسئله مهم در پوست خود روبرو هستند که باعث افزایش استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی در نتیجه عوارض استفاده از این مواد شیمیایی می شود. این مسئله همان کدورت پوست صورت است.

البته این مسئله با متد های پیلینگ و لیزر نیز امکان بهتر شدن دارد اما باید به این نکته اشاره کرد که طب سوزنی هم به عنوان یک روش بدون عوارض، جایگاه مهم و موثری در درمان مشکلات مختلف پوستی و سطحی در انسان دارد.

اما اگر به دنبال بهترین کلینیک متخصص طب سوزنی هستید، با ما در ارتباط باشید.

متخصص طب سوزنی خانم در تهران

متخصص طب سوزنی در تهرانپارس

متخصص طب سوزنی در شرق تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *