اثر طب سوزنی
اثر طب سوزنی و لیست بیماریها
خرداد ۲۵, ۱۳۹۷
تای چی
تای چی
تیر ۴, ۱۳۹۷

 چی کونگ

چی کونگ

چی کونگ

 چی کونگ

در  چی کونگ به معنای همان رفع استرس با کمک ورزش های رزمی و طب سوزنی است که باهم برای کمک به ریلکسشن کمک می کند.  که این کار بسیار نشاط اور و خود انجام این کار انگیزه فرد برای هواهوی بیرون از بین می برد و باعث کاهش استرس و کار و فکر و خیال های گوناگون در امان به مانید و باعث شادی نیز می باشد.

چی کونگ نظر به این دارد که برای دست یابی به ریلکسشن کامل بدنی و روحی  در چی کونگ خوابیده و به پشت سر همه و تکرار انجام شود تا جواب گوی بهتر و کارآمدتر  داشت باشد در حین این تمرینات باید زیر نظر استادهای طب سوزنی مجرب انجام شود تا حصول کار به نتیجه برسد.

ریلکسیشن در  چی کونگ

در این روش باعث خون رسانی به تمام بدن با  استفاده از حرکات چی کونگ انجام میشود تا نیروی حاصل  از خون در جریان به مغز رفت و باعث ارامش بدن و رفع کامل خستگی می شود بعد از انجام این حرکات ورزشی طب سوزی انجام می شود تا عملکرد این فعالیت بالاتر برود.

این روش برای همه سنین  وجود داردو برای افراد کم توان و سالمند هم این کار انجام میشود و هیچگونه خطری برای سلامتی آن ها ندارد وبه خوبی می توانند این کارو  انجام دهند. چی کونگ پیشینه ای بسیار قوی و قدیمی دارد که به هزاران سال پیش برمی گردد که طب سوزنی چینی با  ورزش ادقام شد است.

در هزاران سال پیش مردم با استفاده از فشار دادن جاهای از بدن که در می کرد باعث تسکین درد می شدند و این امر باعث پیدایش طب سوزنی شده است  که اطبا قدیم این کار را انجام می دادند و در جاهای که برای کاهش درد انجام میشد طب سوزنی انجام می دادند تا فرد را از هر گونه درد و خستگی در امان قرار دهند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *