طب سوزنی در تنبلی چشم
طب سوزنی در تنبلی چشم
بهمن ۱۷, ۱۳۹۷
معرفی طب سوزنی در شمرون
طب سوزنی در شمرون
بهمن ۲۱, ۱۳۹۷

متخصص طب سوزنی در ابحر

معرفی متخصص طب سوزنی در ابحر

بسمه تعالی

معرفی متخصص طب سوزنی در ابحر

در معرفی متخصص طب سوزنی در ابحر مراحلی جهت اخذ مدرک پزشکی می باشد. اولین گروه افرادی هستند که مدرک پزشکی ندارند که می توانند با عنوان کارشناس معرفی متخصص طب سوزنی در ابحر مشغول به فعالیت شوند. دومین گروه، افرادی هستند که مدرک پزشکی عمومی را اخذ کرده اند و سومین گروه شامل افرادی است که در دوره های تخصصی طب سوزنی شرکت کرده و مدرک معتبر اخذ نموده اند، می شود. گروه دو و سه، جهت دایر کردن مطب طب سوزنی، نیاز است که آموزش های مورد نیاز را در دانشگاه های معتبر را گذرانده و مدرک مربوطه را اخذ کرده باشند.

لزوم تخصص در این رشته، نحوه تشخیص احوالات فرد و شناخت دقیق از نقاط بدن می باشد. متخصصان با تشخیص طبع بیمار و نوع بیماری، مناسب ترین روش درمان را انتخاب نموده و عملیات درمان بر اساس طب سوزنی را انجام می دهند.

فواید شگفت انگیز طب سوزنی

طبق گفته رییس دانشگاه طب سنتی دانشگاه علوم پزشکی تهران، حدود 300 پزشک عمومی در دوره های تخصصی طب سنتی در حال تحصیل می باشند. در کنار تحصیل در این دوره ها، حدود 50 نفر نیز از دانشگاه های مختلف ایران فارغ التحصیل شده اند.

دکتر منصور ایزدی متولد اصفهان، تحصیلات عالی خود را در چین گذراند. در رشته زبان چینی با دریافت رتبه 800 از تمام دانشگاه های چین، به شهرتی رسید که حتی روزنامه های چین نام او را در روزنامه ها، درج کردند. به گفته وی، تقریبا تمام بیماری ها را می توان با طب سوزنی درمان نمود. از متخصصانی که در زمینه طب سوزنی صورت در ایران، فعالیت دارند، می توان به دکتر عیسی پیرمرادی، دکتر ناصر سیگاری، دکتر زهرا شاه حسینی، دکتر فرهاد صبری و دکتر عباس انصاری اشاره نمود.

متخصص طب سوزنی برای صورت

معرفی متخصص طب سوزنی در ابحر صورت یکی از روش هایی است که موجب ترمیم ایرادات صورت می شود. از کارکردهای طب سوزنی صورت، جوان کردن، صاف کردن، رفع چین و چروک، محو کردن خط های صورت مانند خط اخم در پیشانی، دور لب و لبخند، رفع جوش و آکنه، تغییر در تیرگی و گودی زیر چشم، رفع لک های صورت و … می باشد.

طب سوزنی در تنبلی چشم

متخصص طب سوزنی برای صورت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *