نکاتی در مورد طب سوزنی
نکاتی در مورد طب سوزنی
مرداد ۶, ۱۳۹۷
طب سوزنی تخصصی
طب سوزنی تخصصی
مرداد ۱۴, ۱۳۹۷

متخصص طب سوزنی

متخصص طب سوزنی

متخصص طب سوزنی

یکی از مهم ترین بخش ها در درمان توسطهر روشی داشتن یک متخصص کار بلد می باشد. در همین رابطه داشتن یک متخصص طب سوزنی برای درمان بیماری و یا مشکلات توسط طب سوزنی امری ضروری می باشد.

طب سوزنی  از هزاران سال قبل  در درمان بیماریهای عضلانی و درد های های مفاصل و عصبی و کاهش درد استفاده می شود که از آسیای شرقی  شروع شد است و امروز با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی در صنعت پزشکی اما هنوز طب سوزنی جایگاه خود را دارد.

متخصص طب سوزنی

روند تبدیل شدن به یک متخصص طب سوزنی

متخصص طب سوزنی باید دوره های طب سوزنی را زیر نظر استاد های طب سوزنی دوره دید  ، دوره دیدن به تنهای لازم نیست باید حتما تجربه داشت زیرا با کوچکترین اشتباه ممکن صدمات جبران ناپذیری شامل بشود در مراجعه به متخصص طب سوزنی باید کامل بیماری خود را توضیح دهید و در مواقع معالجه موقعی که  طب سوزنی را انجام می دهد. متخصص طب سوزنی بی حرکت باشید تا سوزن دقیقا به همان نقطه که متخصص مد نظرش است برخورد کند بعد از معالجه حتما باید یه طول درمانی تحت نظر متخصص باید باشید تا نحوه بهبود مریضی را مد نظر داشت باشد.

نکته قابل توجه در طب سوزنی هزینه های بسیار کم و عوارض استفاده از دارو  را ندارد وکاملا بی خطر و بی عوارض است.

انواع طب سوزنی و تفوت های متخصص طب سوزنی

طب سوزنی  در کشور های  مختلف فرق می کند که بیشتر به دو نوع چینی یا اسیای شرقی  و اسیای میانی فرق می کند در طب سوزنی باید بهداشت را رعایت کرد زیرا منطقی که  عمب طب سوزنی انجام دادمی شود باید تمیز و بهداشتی باشد.

هزینه طب سوزنی در مقایسه با هزینه  درمان داروی بسار کمتر و درصد ریسک پایینی دارد زیرا بدون درد و از همه مهمتر از هزاران سال قبل نتیجه گرفت و  امتحان خود را پس داده است.

امروز بیشتر دکتر های متخصص در امر جراحی بجای داروی بی هوشی از طب سوزنی برای بی هوشی  استفاده می شود زیرا در بیمارانی که سن انها بیشتر است داروی بی هوشی برای آن ها ضرر دارد و بخاطر همین از طب سوزنی استفاده می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *