فواید طب سوزنی در حاملگی
فواید طب سوزنی در حاملگی
مهر ۱, ۱۳۹۷
متخصص طب سوزنی برای دیابت
متخصص طب سوزنی برای دیابت
مهر ۱, ۱۳۹۷
متخصص طب سوزنی برای گرفتگی عضله

متخصص طب سوزنی برای گرفتگی عضله

این روش درمانی توسط اولین متخصص طب سوزنی برای گرفتگی عضله ، علمی از طب و پزشکی چینی است که برای مدتی بسیار زیاد مورد استفاده قرار گرفته  است.

این روش درمانی با فرو بردن سوزن های بسیار کوچک و نازک در نقاط مشخص شده توسط متخصص طب سوزنی برای گرفتگی عضله از بدن باعث به وجود آمدن جریان انرژی در اندام های مختلف می شود.

متخصص طب سوزنی برای گرفتگی عضله

نحوه ی درمان توسط متخصص طب سوزنی برای گرفتگی عضله

در طی یک روش درمانی عادی طب سوزنی، بین 5 تا 20 سوزن مورد استفاده قرار می گیرد. بعضی سوزن ها امکان دارد با توجه به نیاز به درست شدن جریان انرژی، در اعماق بیشتری قرار داده شوند.

بعد از درمان طب سوزنی توسط اولین متخصص طب سوزنی برای گرفتگی عضله از فعالیت های سنگین و خسته کننده و طاقت فرسا جدا جلوگیری کنید، فعالیت های ورزشی سبک و حرکات سبک تمرینی را انجام دهید به خاطر این که کمک گسترده ای برای درمان طب سوزنی هستند، برای رفع و کم شدن درد از گرما بهره ببرید، از استفاده ی الکل و قهوه و کافئین خودداری کنید.

علت لزوم هیدراته بودن بدن 

چون که هیدراته بودن بدن(افزایش ذخایر مایعات بدن) بعد از درمان طب سوزنی توسط متخصص طب سوزنی برای از بین بردن سموم بسیار حائز اهمیت است در حالی که مایعات الکلی و قهوه و کافئین اثرات دهیدراته بر روی بدن دارند، همینطوراز مصرف فست فود ها و غذاهای فرآوری شده، شکر و چربی های مضر جدا خود داری کنید.

جمع کثیری  از خانم های محترم با یک مشکل مهم در پوست خود روبرو هستند که باعث افزایش استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی در نتیجه عوارض استفاده از این مواد شیمیایی می شود.

این مسئله همان کدورت پوست صورت است. البته این مسئله با متد های پیلینگ و لیزر نیز امکان بهتر شدن دارد اما باید به این نکته اشاره کرد که طب سوزنی هم به عنوان یک روش بدون عوارض، جایگاه مهم و موثری در درمان مشکلات مختلف پوستی و سطحی در انسان دارد.

اما اگر ساکن تهران هستید و در تهران به دنبال بهترین متخصص طب سوزنی برای گرفتگی عضله هستید ، با ما در ارتباط باشید.

متخصص طب سوزنی در تهرانپارس

اولین متخصص طب سوزنی در تهران

بهترین متخصص طب سوزنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *