متخصص طب سوزنی مرد
متخصص طب سوزنی مرد
شهریور ۳, ۱۳۹۷
بهترین متخصص طب سوزنی در تهران
بهترین متخصص طب سوزنی در تهران
شهریور ۶, ۱۳۹۷

متخصص طب سوزنی برای کمر

متخصص طب سوزنی برای کمر

متخصص طب سوزنی برای کمر

خیل عظیمی از مردم برای از متخصص طب سوزنی برای کمر استفاده می کنند. این روش درمانی به عنوان یکی از بهترین و پراثرترین روش‌های درمانی سنتی است که ریشه در طب سنتی کشور چین دارد. اکثر امراض با طب سوزنی بوسیله متخصص طب سوزنی درمان می شوند. از جمله‌ی بیماری هایی که متخصص طب سوزنی درمان می کند می‌توان به دردهای طاقت فرسا و دردآور ستون فقرات و کمر اشاره کرد.

متخصص طب سوزنی برای کمر

چرا از طب سوزنی استفاده کنیم؟

این روش درمانی مزایای بسیار زیادی برای بیمارانی دارد که از درد کمر و ستون فقرات رنج می برند. متخصص طب سوزنی برای کمر موثر و بدون عوارض (البته اگر بهطور کامل توسط متخصص طب سوزنی برای کمر به روش صحیح و علمی خود انجام گیرد).

در هر جلسه درمانی توسط متخصص طب سوزنی برای کمر روی تمامی مهره های کمرو نیز مهره خارجی و هچنین  بر روی مفاصل خارجی- لگنی کمر هم تاثیر می گذ ارد و باعث خوب شدن و کم شدن درد و التهاب در این مفاصل می شود.

انواع راه های درمان کمر درد

در روزگار امروزی در اروپا و امریکا متد های درمانی متفاوتی برای درمان کمر درد ناشی از دیسک کمر صورت می پذیرد که در نودوپنج درصد موارد شامل استراحت کامل (که طبق تحقیقات اخیر فقط سه روز کفاف می کند) و استفاده از مسکن ها ، رفتن به استخر برای آب درمانی ، ماساژ درمانی ، طب سوزنی و کایروپراکتیک است.

در این میان طب سوزنی بعنوان سردمدار طب ثانویه و جایگزین، در درصد زیادی از بیماران ، کاملا باعث بهبود می شود و تنها در پنج درصد بیماران کار به عمل جراحی می کشد که در آنان نیز که از روش های عمل متفاوتی ، از برداشتن دیسک بیرون زده تا گذاشتن دیسک های مصنوعی بین مهره ها و یا جوش دادن مهره ها به هم و ثابت کردن ستون فقرات و استفاده کردن به جای جراحی تنگی کانال نخاعی کمر مورد استفاده قرار می گیرد.

امیدواریم اطلاعات کافی را در این زمینه به دست آورده باشید.

متخصص طب سوزنی در شرق تهران

بهترین متخصص طب سوزنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *