طب سوزنی بعد زایمان
طب سوزنی بعد زایمان
مهر ۷, ۱۳۹۷
تویینا
مهر ۲۲, ۱۳۹۷

طب سوزنی مخصوص چه افرادی است

طب سوزنی مخصوص چه افرادی است:شاید برای شما سوال باشد که طب سوزنی چیست ویا از کجا آغاز شده و سوال های از این قبیل.

طب سوزنی یکی از کهن و قدیمی ترین روش های طب سنتی چینی به شمار می‌آید واکثر مورخان در این مورد اتفاق نظر دارند که چینیان مبدع طب سوزنی هستند.

طب سوزنی مخصوص چه افرادی است

پیشینه ی طب سوزنی

اولین کتاب چینی که در باره ی طب سنتی نوشته شده است کتاب (طب داخلی کلاسیک امپراطور زرد( نام دارد، درایت کتاب گذر ها های انرژی ،انوع سوزن های طب و روش های اصولی ‌واصلی فرو کردن سوزن در بدن و قابلیت های درمانی این طب ویا  این که طب سوزنی مخصوص چه افرادی است بحث کرده است و این کتاب حدود۲۴۰۰ سال پیش نگارش شده است.

با گذشت زمان طب سوزنی در اکثر کشورها رواج پیدا کرده و در کشورهایی نظیر آمریکا و آلمان و ژاپن به عنوان طب سنتی تصویب شده است اگرچه روش ها و متد های استفاده هر کشور با دیگر کشور ها تفاوت دارد.

طب سوزنی در ایران

طب سوزنی وارد کشور ما نیز در چند دهه اخیر رشد چشمگیری شده است هم‌اکنون بیش از ۲۰۰۰ پزشک که در زمینه طب سوزنی فعالیت در کشور وجود دارند

طب سوزنی مخصوص چه افرادی است؟ این طب مخصوص فرادی که از بیماری های عضلانی و مفصلی و رماتیسم رنج می‌برند است

اصول کار این طب به این شکل است که ابتدا نقاطی که انرژی از آن رد میشود شناسایی می‌شوند و سپس از طریق سوزن های نازک و صیقلی شده در این نقاط فرو می‌کردند که البته درد چندانی نداشت و درد آن مثل یک پشه گزیدگی بود.

به طور کلی میتوان گفت که طب سنتی خود درمان کامل و مخصوص یک بیماری نیست بلکه برای تسکین و کم کردن درد ناشی از بیماری استفاده میشود.

ودرآخر برای پاسخ به این سوال که طب سوزنی مخصوص چه افرادی است اینگونه باید بیان کرد که افرادی که دارای انرژی و روحیه بالا تری برای مقابله بیماری ها دارند در مقایسه با افراد دیگر موفق تر خواهند بود.

طب سوزنی بعد زایمان

طب سوزنی برای رویش مو

طب سوزنی درغرب تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *