طب سوزنی تخصصی
طب سوزنی تخصصی
مرداد ۱۴, ۱۳۹۷
درمان جوش و آکنه با طب سوزنی
مرداد ۱۷, ۱۳۹۷

طب سوزنی تخصصی چینی

طب-سوزنی

طب سوزنی تخصصی چینی

طب سوزنی تخصصی چینی : طب سوزنی دانشی نو در صنعت پزشکی است. این دانش با اینکه هزاران سال قدمت دارد و منشا آن به چین باستان باز می گردد اما کارایی فوق العاده تاثیر گذار آن در دنیای پزشکی تازه کشف شده است.

از همین رو پزشکان زیادی در این زمینه فعالیت نمی کنند. اما می توان تضمین داد که پزشکان متخصص در این زمینه با این که کم هستند اما توانا و کار بلد هستند. طب سوزنی تخصصی بیشتر برای درمان دردهایی مانند کمر درد، گردن درد و از این قبیل دردها استفاده می شود.

کارایی طب سوزنی

به جرات می توان گفت یکی از بهترین درمان هایی که برای درمان و کاهش درد وجود دراد استفاده از طب سوزنی است. این دانش ظریف تنها به وسیله وارد کردن سوزن در نقاط خاصی از بدن صورت می گیرد. با این درمان می توان منشا و مرکز شروع درد در بدن را مشخص کرد و درمان های لازم را برای هر شخص انجام داد.

یکی از ویژگی های مثبت درمان با طب سوزنی این است که شما از هیچ داروی شیمیایی استفاده نمی کنید. در واقع طب سوزنی کاری می کند که بدن به صورت خود درمان گر عمل کند.

نکاتی در مورد طب سوزنی

روش تشخیص بیماری در طب سوزنی

پزشک متخصص در طب سوزنی با نگاه کردن به رنگ زبان، رنگ چهره، گرفتن نبض و در بعضی مواقع لمس شکم قادر به تشخیص بیماری افراد می باشد. با انجام این مراحل و تشخیص بیماری، پزشک با استفاده از سوزن درمان را شروع کرده و روند آن را در پیش می گیرد.

ممکن است بیمار در حین درمان یا بعد از آن احساس درد سطحی یا گزگز کند. این احساس ها زود گذر هستند و خیلی زود از بین می روند. توصیه می شود برای از بین بردن دردهای خود حتما از این روش منحصر به فرد استفاده کنید.

درمان جوش و آکنه با طب سوزنی

طب سوزنی برای کاهش درد

نکاتی در مورد طب سوزنی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *