تای چی
تای چی
تیر ۴, ۱۳۹۷
طب سوزنی برای زیبایی پوست
تیر ۱۳, ۱۳۹۷

طب سوزنی برای کاهش درد

طب سوزنی برای کاهش درد

طب سوزنی برای کاهش درد

طب سوزنی برای کاهش درد بسیار کاربرد دارد. با فرو کردن سوزن های نازک در نقاط حساس و خاصی از بدن می توان درد را کاهش داد به این صورت که این سوزن ها انرژی بدن را فعال کرده و تولید ماده ای بنام اندورفین می کند مادهی شیمیایی که در بدن انسان احساس ارامشی را فراهم میکند، زیاد می کند،این ماده سبب کم شدن درد می شود در نتیجه طب سوزنی برای کاهش درد کاربرد پیدا می کند.

در تحقیقات انجام شده به این نتیجه رسیده اند که با تحریک گلبول های سفید توسط طب سوزنی سیستم ایمنی بدن افزایش پیدا می کند. در بدن گلبول هایی وجود دارند بنام آلفا، بتا و گاما. اگر بدن فردی دچار عفونت شود می توان با انجام طب سوزنی این گلبول ها ار افزایش داد و سیستم ایمنی بدن را افزایش داد و درد را کم کرد.

برای برطرف کردن گرفتگی عضلات، افزایش گردش خون در بدن، بهتر عمل کردن دستگاه عصبی می توان از طب سوزنی استفاده کرد. در نتیجه تمامی این مراحل طب سوزنی برای کاهش درد کاربرد پیدا میکند.

طب سوزنی برای کاهش درد

طب سوزنی برای کاهش درد سردرد

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در خانه هستید و در اثر کار زیاد و یا جابه جایی بارهای سنگین دچار کمر درد ،یا گرفتگی عضلات یا خستگی شدید و یا رگ به رگ شده عضلات گردن و یا قسمتی از بدن شده باشید در چنین مواردی برای از بردن درد و یا کاهش درد درمان به روش طب سوزنی است که این روش یکی از موثرترین و کم خطرترین روش ها می باشد.

البته در مواردی مانند ترک خوردگی استخوان و یا شکستگی درمان از طریق طب سوزنی روش مناسبی نیست در چنین موارد باید به پزشک معالج مراجعه کرد.

یکی از درد های زیادی که روزمره انسان ها دچار آن می شود سردرد می باشد. در بعضی مواقع سردرد به حدی زیاد می باشد که برای کاهش ان سراغ قرص های مسکن می رویم که درمان موقتی می باشد. در چنین مواقعی استفاده از روش طب سوزنی مناسب ترین روش می باشد که هیچگونه عوارضی ندارد. طب سوزنی برای کاهش درد سردرد ها بسیار موثر است.

درمان جوش و آکنه با طب سوزنی

طب سوزنی برای لاغری

آیا طب سوزنی به درمان اضطراب کمک می کند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *