طب سوزنی برای گرفتگی عضله
آبان ۵, ۱۳۹۷
طب سنتی در درمان فلج صورت 
طب سنتی در درمان فلج صورت 
آبان ۷, ۱۳۹۷

طب سوزنی برای معلولین

طب سوزنی برای معلولین

طب سوزنی برای معلولین

طب سوزنی برای معلولین: امروز در اکثر کشور های جهان برای مقابله و درمان بیماری‌ها از روشهای سنتی و قدیمی و یا روش های نوین که برگرفته از علم روز پزشکی می‌باشد استفاده می .

هر کدام از این روش‌ها برای برخی از بیماری ها درمان و برای معالجه برخی دیگر تاثیری نداشته اند.

ما دراین مبحث از تأثیر طب سوزنی برای درمان بیماری ها و اصول اصلی این طب توضیحاتی را برای شما ارائه خواهیم کرد.

طب سوزنی از مهمترین شاخه های طب سنتی چینی به شمار می آید و دارای سابقه ۲۰۰۰ می‌باشد ، این روش درمانی از گذشته تا کنون در کشور چین مورد استفاده قرار گرفته است.

اعتقاد بر تاثیر این روش درمانی در کشور های مختلف متفاوت بود طوری که از بین بیست بیمار در کشور چین پانزده نفر و در کشور بلژیک هفت نفت نفراز طب سوزنی برای درمان خود بهره جستند.

طب سوزنی برای معلولین

طب سوزنی یک روش تجربی

همان طور که مستحضر هستید این طب دارای سابقه درمانی طولانی بوده و از گذشته پایه واساس این روش بر تجربه و آزمون و خطا استوار است .

به عنوان مثال در سال ۲۰۰۷ در کشور فرانسه  آزمایشی صورت گرفت که از بین ۱۰۰ بیماری که از ناراحتی عضلانی رنج میبرند ۵۰ نفر آنها از طب سوزنی و مابقی از داروهای شیمیایی برای درمان بیماری آنها استفاده شد.

بعد از اتمام دوره درمان نتایجی که بدست آمد بسیار قابل تامل بود و از ۵۰ نفر ۲۷ نفر از آنها به بهبودی کامل رسیدند و در درمان ۱۵نفر دیگر رشد قابل ملاحظه ای دیده شد به طوری که انگیزه أنها برای مقابله با بیماری افزایش پیدا کرده بود و از انجام عمل جراحی صرفه نظر کرده بودند.

۵۰ نفری که از روش شیمیایی استفاده ده نمودند ۲۰ نفر به طور کامل درمان شدند،و در درمان بقیه افراد تاثیری یافت نشد و مجبور به عمل جراحی گردیدند.

طب سوزنی برای سالمندان

طب سوزنی برای گرفتگی عضله

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *