طب سوزنی برای ریزش مو
طب سوزنی برای ریزش مو
آبان ۱, ۱۳۹۷
طب سوزنی برای گرفتگی عضله
آبان ۵, ۱۳۹۷

طب سوزنی برای سالمندان

طب سوزنی برای سالمندان

SONY DSC

طب سوزنی برای سالمندان

طبسوزنی برای سالمندان: طول زندگی هر فرد سالم به به چهار قسمت دوران رشد ونمو, دوران جوانی , دوران میان سالی و در آخر به دوران کهن سالی و سالمند ی تقسیم بندی میشود.

 

هر فرد با سطحی از انرژی متولد میشود و معمولا این  انرژی در دوران اولیه زندگی او بالا ترین حد خود را دارد و با گذشت زمان و افزایش سن و فعالیت طی سال های متمادی به کاهش در اواخر زندگی کاهش میابد.

البته طریقه درست استفاده کرد از این انرژی  حائز اهمیت میباشد , بسیاری از افراد با زندگی نادرست و استفاده از غذا های ناسالم باعث حد رفت این انرژی شده که میتواند باعث کاهش عمر و یا بروز بیماری های مختلف در اواخر عمر خویش گردند.

یکی از مهم ترین  بتا اهمیت ترین دوران زندگی هر فرد دوران سالمندی و کهن سالی او میباشد افزایش سن باعث از بین رفتن برخی از سلول ها و یا کاهش ایمنی  بدن شده که این امر منجر به بروز بسیاری از بیماری ها در این دوران میگردد.

امروزه سیاست اکثر کشور های در حوزه سلامت بر این پایه استوار بوده که جامعه سالمندان زینت هر کشور میباشد, از این رو هموار میکوشند که از بهترین روش های جدید و یا با استفاده از طب سوزنی برای سالمندان به درمان این عزیزان مبادرت ورزند.

 کاربرد درمانی  طب سوزنی برای سالمندان

همانطور که مستحضر هستید طب شوزنی از مهم ترین شاخه های طب سنتی چینی به شمار می آید و اساس کار این ورش درمانی به این گونه است با استفاده از سون های نازک و فرو کردن این سوزن ها در نقاطی که گذرگاه انرژی مباشد باعث آزاد شازی انرژی به ام افتاده در این گذرگاه ها میشود.

از گذشته این مهم را ثابت شده  که طب سوزنی برای سالمندان وبرای  اکثر بیماری های مرتبط با آن در مان بوده و با آزاد سازی انرژی ها در بدن سالمندان باعث  باعث سلامت وشادابی آنها میگردد.

 

طب سوزنی برای ریزش مو

طب سوزنی گردن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *