طب سوزنی برای کاهش درد
طب سوزنی برای کاهش درد
تیر ۹, ۱۳۹۷
آیا طب سوزنی به درمان اضطراب کمک می کند؟
آیا طب سوزنی به درمان اضطراب کمک می کند؟
تیر ۲۰, ۱۳۹۷

طب سوزنی برای زیبایی پوست

طب سوزنی برای زیبایی پوست 

یکی از کاربردها واثرات فراوان طب سوزنی برای زیبایی پوست و همچنین رفع چین و چروک و چاقی صورت میباشد.که اگر به صورت اصولی و توسط متخصص طب سوزنی انجام گیرد می توانید از اثرات معجزه آسای آن بر روی پوست صورت خود لذت ببرید.

با افزایش سن مشکلات عدیده ای متوجه پوست انسان مخصوصا در ناحیه صورت می شود که باز شدن منافذ پوستی و افتادگی صورت یکی از آنهاست. با استفاده از روش درمانی طب سوزنی برای زیبایی پوست صورت و گردن می توان بصورت کاملا ایمن و بدون خطر اقدام به رفع چین و چروک صورت ,افتادگی پوست صورت و گردن کرد و همچنین باعث چاقی صورت شد.

طب سوزنی برای زیبایی پوست

طب سوزنی برای زیبایی پوست می تواند جایگرین روش های درمانی دیگر مثله بوتاکس شود که محدود به یک دوره کوتاه (3 ماهه) می باشد و اثرات آن پس از این دوره از بین می رود.اما آثار روش طب سوزنی تا  چندین سال بروی صورت شما باقی می ماند.

این روش درمانی از طریق سوزن های مخصوص طب سوزنی که توسط متخصص طب سوزنی در کانال ها و گذرگاه های انرژی موجود بر روس صورت با زاویه مخصوص فرو می روند که باعث افزایش گردش خون در صورت شده و ار این طریق به جوان سازی و رفع چین و چروک صورت کمک میکند.

از اثرات استفاده ی طب سوزنی برای زیبایی پوست و جوانسازی صورت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • به از بین رفتن یا کاهش چین و چروک روی صورت از جمله دور لب,خط خنده,پیشانی,دور چشم و لطیف و شاداب شدن پوست کمک می کند.
  • یکی از دلایل پیری پوست صورت باز شدن منافذ پوستی میباشد که طب سوزنی با بستن این منافذ از افتادگی پوست جلوگیری کرده وباعث زیبایی آن میشود.
  • باعث جلوگیری از پف و برآمدگی زیر چشم شده و آن را برطرف میکند.
  • با عواملی که باعث پیری پوست صورت می شود از جمله عوامل طبیعی که با بالا رفتن سن اتفاق میفتد یا عوامل روحی که باعث تخریب پوست می شوند مقابله میکند.
  • طب سوزنی با افزایش گردش خون در صورت باعث تحریک بافت عضلانی صورت و ترمیم آن میشود که به چاقی صورت و حجم دهی آن موجب می شود.
  • به از بین رفتن لک های روی صورت کمک می کند, میشود که با بالا رفتن سن و یا آفتاب ایجاد میشوند.
  • از بین بردن جوش و آکنه و جای آنها در پوست صورت

لازم به ذکر است که اثرات استفاده از طب سوزنی برای زیبایی صورت از همان جلسه اول نمایان می شود و در طول یک دوره طولانی و چند ساله باقی می ماند.

می توانید با مشاوره با متخصصین مرکز ما و استفاده از خدمات طب سوزنی از فواید اعجاب انگیز آن بهره مند شوید.

تاریخچه طب سوزنی در ایران

طب سوزنی تخصصی

طب سوزنی برای کاهش درد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *