متخصص طب سوزنی برای افزایش قد
متخصص طب سوزنی برای افزایش قد
مهر ۳۰, ۱۳۹۷
طب سوزنی برای سالمندان
طب سوزنی برای سالمندان
آبان ۲, ۱۳۹۷

طب سوزنی برای ریزش مو

طب سوزنی برای ریزش مو

طب سوزنی برای ریزش مو

طب سوزنی برای ریزش مو: انسان امروزی از بیماری های عدیده ای رنج می برد, یکی از این بیماری ها که امروزه فکر جوانان بلاخص زنان را به خود مشغول کرده است مشکل ریزش مو و بیماری های مرتبط با آن است.

این مشکل باعث نگرانی همه جوانان گردیده البته این نگرانی قابل فهم است زیرا ریزش مو باعث بروز استرس و و کاهش اعتماد به نفس افراد می شود.

بعد از بروز این مشکل شما به دنبال درمان آن خواهید گشت و چه حالی میشوید زمانی که از دکتر متخصص پوست مو این مطلب را بشنوید که مشکل شما  ارثی است و ما قادر به جلوگیری آن نیست و تنها با استفاده از مواد شیمیایی میتواند روند ریزش مو را کاهش دهد.

طب سوزنی از آن جمله طب هایی است که توانسته برخی از بیماری هایی که علم روز با دارو های پیشرفته شیمیایی را درمان نکرده درمان باشد.

حال میخواهیم توضیحاتی در باره طب سوزنی و روش های طب سوزنی برای ریزش مو خدمت شما ارائه نماییم.

طب سوزنی از روش های درمانی طی سنتی چینی است که با استفاده از سوزن های مخصوص باعث درمان بیماری ها میشود.

براساس طب سوزنی متخصص این طب سوزن های کوچکی که قطر آن به 02/میلی متر میرسد را در نقاط مشخصی از بدن که گذر گاه انرزی نامیده میشود فرو میکند این سوزن ها با آزاد سازی  ماده شیمیای در بدن باعث کاهش درد و درمان میشود.

طب سوزنی برای ریزش مو

راه حل طب سوزنی برای ریزش مو

از جمله عواملی که باعث ریزش مو میشد نبود انرژی در بدن ,عدم خون رسانی کامل به مو ها و همچنین کارکرد ناقص کلیه ها که انرژی بدن را تامین میکند.

کاری که این روش درمانی می کند این که با فرو بردن سوزن ها در نقاطی که انرژی های مربوط به رشد و استحکام مو از انجا عبور میکند باعث آزاد سازی این انرژی ها شده و از ریزش مو جلو گیری مینمایید.

متخصص طب سوزنی برای افزایش قد

طب سوزنی برای رفع استرس و خستگی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *