نقاط طب سوزنی برای زیبایی
نقاط طب سوزنی برای زیبایی
شهریور ۶, ۱۳۹۷
طب سوزنی برای پوست
شهریور ۱۱, ۱۳۹۷

طب سوزنی برای رویش مو

طب سوزنی برای رویش مو

طب سوزنی برای رویش مو

طب سوزنی برای رویش مو : شاید کم تر کسی باشد که در دنیای امروزی با طب سوزنی آشنایی مختصری نداشته باشد. طب سوزنی از درمان های سنتی و قدیمی به شمار می آید که منشایی در کشور چین باستان دارد.

به دلیل خاصیت های بالا و عوارض کمی که این روش درمانی دارد بسیار مورد توجه و استقبال عموم مردم قرار گرفته است. اگر شما هم به می خواهید به درمان با روش طب سنتی روی آورید به این متن توجه کنید.طب سوزنی برای رویش مو

طب سوزنی چیست

طب سوزنی به طور کلی نوعی درمان با سوزن های مخصوص است. به این روش که این سوزن ها را بنابر محل درد و یا هر محل مورد نظری، در نقاط خاصی از بدن وارد کرده و به درمان می پردازند.

این سوزن ها که معمولا از جنس فولاد ضد زنگ و صورت بسیار نازک ساخته می شوند در نقاطی از بدن به نام گذرگاه انرژی وارد می شوند. این سوزن ها بسیار کوچک هستند و اگر بخواهید آن را در نواحی حساسی مثل صورت و یا دور چشم استفاده کنید از کوچک ترین نوع آن باید استفاده کنید.

کاربرد طب سوزنی برای جلوگیری از ریزش و رویش دوباره مو

طب سوزنی توانایی دفع سموم مختلف در بدن را دارد. به طوری که می تواند بدن را به طور کامل پاک سازی کند. این دفع سموم باعث از بین رفتن عوامل ریزش مو می شود.

از مزایای دیگر استفاده از طب سوزنی کاهش شوره و پوسته سر است که در صورت استفاده مداوم از این طب این موارد به طور کل از بین می روند. زمانی که عوامل بروز شوره و ریزش مو از بین بروند کم کم رویش مو ها دوباره شروع شده و پر پشت می شوند. پس می توان گفت طب سوزنی باعث رویش دوباره مو ها می شود.

چرا از طب سوزنی استفاده کنیم

در مواقعی دیده شده که افراد درد های مختلفی را در بدن شان تحمل می کنند و هیچ کدام از روش های درمانی مدرن نتوانسته مشکلات آن ها را حل کند.

در چنین شرایطی بهترین گزینه روی آوردن به طب سنتی و طب سوزنی است. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که از طب مدرن جواب نگرفته اید، کافی است یک بار طب سوزنی را امتحان کرده و نتایج خوب و قابل توجه آن را ملاحظه کنید.

طب سوزنی برای مو

طب سوزنی برای لاغری شکم و پهلو

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *