طب سوزنی در شهر تهران
طب سوزنی در شهر تهران
ژانویه 28, 2019
متخصص طب سوزنی برای صورت
متخصص طب سوزنی برای صورت
فوریه 5, 2019

طب سوزنی برای تاندونیت

طب سوزنی برای تاندونیت

درباره طب سوزنی برای تاندونیت

طب سوزنی  برای تاندونیت یک روش درمانی سنتی چینی است که قدمت آن به هزاران سال قبل بر می گردد. در این متد سوزن های ظریفی در نقاط مخصوصی از بدن وارد می شود تا موجب بهبود سلامتی فرد و درمان بیماری شود.

این متد، به تنهایی و یا همراه با سایر روش های درمانی موجود، تقریبا برای درمان همه ی انواع بیماری ها کاربرد زیادی دارد. طب سوزنی برای تاندونیت ، راهی منحصر بفرد برای سلامتی و توانایی درمان طیف وسیعی از بیماری ها از جمله علت زانو درد و … را ارائه می دهد. بیماری های اسکلتی-عضلانی، سردرد،  بیماری صبحگاهی و سیاتیک تنها چند نمونه از بیماری هایی است که به طور موثر درمان می شوند.

شکل غربی “طب سوزنی” است و این نوع روش درمان دارای نام های مختلفی است. سوزن خشک متداول ترین نام است. درمان با طب سوزنی بر اساس طب سنتی چینی انجام می گیرد.

 طب سوزنی خشک

 طب سوزن خشک شکل مدرن از این طب یعنی سوزن خشک بر اساس مطالعات علمی نوروآناتومی پیشرفته و تحقیقات گسترده بر روی سیستم اعصاب و سیستم اسکلتی –عضلانی  در غرب به وجود آمده است.

طب سوزنی خشک شامل استفاده از یک سوزن به عنوان یک عامل فیزیکی به منظور ایجاد تحریک مکانیکی با هدف غیر فعال کردن نقاط ماشه‌ای می‌باشد.

برای درمان دردهای اسکلتی عضلانی استفاده می‌شود که باعث کاهش درد، افزایش دامنه حرکتی و بهبود کیفیت زندگی می‌شود سوزن خشک برای ناحیه‌ای از عضله استفاده می‌شود که دچار اختلال حرکتی[1] (مثل نقاط ماشه ای) شده‌باشد.

(سوزن خشک) به همراه سایر روش ها نشان داده است که می تواند به درمان عوارض زیر کمک کند:

  طب سوزنی  برای تاندونیت

  1. تاندونیت حاد و مزمن
  2.     آسیب های ناشی از کارکشیدن بیش از حد از عضله در ورزش
  3.     درد پس از عمل جراحی
  4.     جراحات ناشی از تصادفات رانندگی و آسیب های شغلی
  5.     درد مزمن
  6.     کمر درد ( طب سوزنی کمر )
  7.     دیسک گردن

طب سوزنی در شهر تهران

آشنایی با طب سوزنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *