طب سوزنی برای درمان بعد از جراحی لثه
طب سوزنی برای درمان بعد از جراحی لثه
دی ۲۴, ۱۳۹۷
آشنایی با طب سوزنی
آشنایی با طب سوزنی
بهمن ۱, ۱۳۹۷

طب سوزنی برای بی حسی بدن

 طب سوزنی برای بی حسی بدن

طب سوزنی برای بی حسی بدن:امروزه میدانیم ک با افزایش بیماری ها و امراض روش های متفاوتی برای معالجه بیماران وجود دارد و از طرفی میدانید ک همه به دنبال روشی هستند ک در آن کمترین آسیب از نظر جسمی و روحی به خودشان وارد شود. طب سوزنی میتوتند یکی از بهترین روش های موثر و کارساز برای معالجه بیماری ها باشد.

یکی از مهمترین چیز ها در عمل جراحی بی حسی قبل عمل میباشدکه بسیار مهم هست. امروزه این امر توسط متخصصان طب سوزنی صورت میگیرد به صورتی ک در اتاق ریکاوری داروهای مخصوصی به بدن فرد تزریق می شود ک بسیار تاثیرات مضری را بر بدن فرد به جای میگذارند.

در طب سوزنی بی حسی بدن از سوزن هایی برای مخصوصی استفاذه میشود ک این سوزن ها ب جاهای خاصی از بدن زده میشوند که باعث رفع بی حسی بدن فرد می شوند.

طب سوزنی به علت قیمت مناسبی که نسبت به دارو های دیگری دارد بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند و بیشتر بین بیماران و متخصصین محبوبیت دارد.در این طب از سوزنهایی استفاده میشود که بسیار نازک و حساس اند و خاصیت درمانی دارند.

امروزه دانشمندان به این نتیجه رسیدن که طب سوزنی میتواند بهترین و موثر ترین روش و راهکار برای مقابله با انواع بیماری ها و درد ها باشد.

شرایط طب سوزنی برای بی حسی بدن

1_باید توسط افراد متخصص طب سوزنی و انجام گیرد.

2_باید از سوزن های کاملا استریل و یک بار استفاده شود.

3_باید حتما مکانی ک در ان طب سوزنی انجام میگیرد کاملابهداشتی باشد.

در بیهوشی توسط داروها زیان هایی به بدن وارد میشود ک بعد بیهوشی بوجود میآیند مانند افسردگی و سری بدن و ریزش موی سر و… که این مشکلات توسط طب سوزنی برطرف میشوند.این روش اکثرا در موسسات طب سوزنی انجام مسگسرد و به علت حساسیت کار فعلا ب صورت قطعی وارد مراکز درمانی و بیمارستانها نشده اند.

طب سوزنی برای درمان بعد از جراحی لثه

طب سوزنی در یاسوج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *