طب سوزنی برای درمان بعد از جراحی لثه
طب سوزنی برای درمان بعد از جراحی لثه
دی ۲۴, ۱۳۹۷
آشنایی با طب سوزنی
آشنایی با طب سوزنی
بهمن ۱, ۱۳۹۷

طب سوزنی برای بی حسی موضعی بدن

 طب سوزنی برای بی حسی موضعی بدن

طب سوزنی برای بی حسی موضعی بدن:

امروزه میدانیم که با افزایش بیماری ها و امراض روش های متفاوتی برای معالجه بیماران وجود دارد و از طرفی میدانید ک همه به دنبال روشی هستند که در آن کمترین آسیب از نظر جسمی و روحی به خودشان وارد شود. طب سوزنی میتواند یکی از بهترین روش های موثر و کارساز برای معالجه بیماری ها باشد.

یکی از مهمترین موارد در عمل جراحی، ایجاد بی حسی موضعی برای عمل میباشدکه بسیار مهم هست. امروزه این امر توسط متخصصان طب سوزنی صورت میگیرد به صورتی که طب سوزنی در اتاق ریکاوری جایگزین داروهای مخصوصی به بدن فرد می شود که بسیار تاثیرات مضری را بر بدن فرد به جای میگذارند.

در این نوع طب سوزنی  از سوزن هایی استفاذه میشود ک این سوزن ها به جاهای خاصی از بدن زده میشوند که باعث ایجاد بی حسی موضعی بدن فرد      می شوند.

طب سوزنی به علت قیمت مناسبی که نسبت به دارو های دیگر دارد بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند و بیشتر بین بیماران و متخصصین محبوبیت دارد.در این طب از سوزنهایی استفاده میشود که بسیار نازک و حساس اند و خاصیت درمانی دارند.

امروزه دانشمندان به این نتیجه رسیدن که طب سوزنی میتواند بهترین و موثر ترین روش و راهکار برای مقابله با انواع بیماری ها و درد ها باشد.

شرایط طب سوزنی برای بی حسی موضعی بدن

  1. باید توسط افراد متخصص طب سوزنی  انجام گیرد.
  2. باید از سوزن های کاملا استریل و یک بار مصرف استفاده شود.
  3. باید حتما مکانی ک در ان طب سوزنی انجام میگیرد کاملابهداشتی باشد.

 

در بیهوشی توسط داروها عوارضی ایجاد میشود که بعد از بیهوشی بوجود میآیند مانند افسردگی و بی حسی بدن و ریزش موی سر و… که این مشکلات در صورت استفاده از طب سوزنی بوجود نمی آیند.

این روش اکثرا در موسسات طب سوزنی انجام میگیرد و به علت حساسیت کار فعلا به صورت قطعی وارد مراکز درمانی و بیمارستانها نشده اند.

طب سوزنی برای درمان بعد از جراحی لثه

طب سوزنی در یاسوج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *