طب سوزنی برای سرماخوردگی
شهریور ۱۱, ۱۳۹۷
طب سوزنی برای کمر درد
شهریور ۱۴, ۱۳۹۷

طب سوزنی برای افزایش وزن

طب سوزنی برای افزایش وزن

یکی از کاربرد های بیشمار طب سوزنی، استفاده از طب سوزنی برای افزایش وزن می باشد. حتما اگر دنبال اضافه کردن وزن خود هستید و از لاغری مفرط رنج می برید ،از دارو های زیان آور و پودر های شیمیایی بسیار زیادی برای رسیدن به اندام دلخواه خود استفاده کرده اید.

اما ما امروز طب سوزنی برای افزاش وزن را به شما پیشنهاد می کنیم :

قطعا این روش یک روش طبی سنتی و کم هزینه تر از روش های مفرط دارویی می باشد

طب سوزنی برای افزایش وزن

اما طب سوزنی چیست؟

این روش درمانی حدود ۱۵۰۰ سال قبل، از چین به ژاپن آمد، اما این روش درمان سنتی اکنون به عنوان متدی برای زیبایی در حال بدست آوردن محبوبیت های تازه ای است.

همانطورکه دوره های درمان مربوط به زیبایی صورت بیش از پیش به سمت استفاده از مواد غیر شیمیایی و درمانهای سنتی متمایل می‏شوند،زنان در همایشی به نام “دنیای زیبایی ژاپن” گرد هم آمدند تا طب سوزنی را امتحان کنند. فواید درمانی طب سوزنی زمان زیادی است که شناخته شده است..

طب سوزنی برای افزایش وزن:

تاکشی کیتاگاوای متخصص طب سوزنی می گوید: فرو کردن سوزنهای نازک در صورت، قدرت طبیعی التیام بخشی پوست صورت را تقویت می کند

این مسئله می تواند بسیار زیاد برای افزایش وزن به شما کمک کند.

یک متخصص طب سوزنی ژاپنی می گوید”طب سوزنی زیبایی یک روش پزشکی یا  عمل جراحی نمی باشد. ما در این روش از قابلیت های درمانی که ارگانهای بدن هر شخص به طور طبیعی دارد بهره می گیریم و عامل اصلی نازیبایی پوست صورت را بر طرف می نماییم،و همانطوری که میل عموم مردم به درمان “زیبایی طبیعی” گرایش دارد،  روش طب سوزنیِ ژاپنی به خوبی مورد قبول مردم ژاپن به خصوص خانم ها می‏شود

امیدواریم در زمینه طب سوزنی برای افزایش وزن و ماهیت طب سوزنی اطلاعات کافی را به دست آورده باشید در غیر این صورت با مشاوران ما در ارتباط باشید.

طب سوزنی برای سرماخوردگی

طب سوزنی برای زیبایی پوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *