طب سنتی در درمان فلج صورت 
طب سنتی در درمان فلج صورت 
آبان ۷, ۱۳۹۷
طب سوزنی در گرفتگی رگ 
آبان ۱۳, ۱۳۹۷
طب سوزنی برای اعصاب

طب سوزنی برای اعصاب

طب سوزنی برای اعصاب:مشکل اعصاب به بیماری گفته میشود که  مرتبط با سیستم عصبی بدن بوده و این سیستم با پیچیدگی های خود وظیفه هماهنگ کردن اعصاب و اعمال انسان راه برعهده دارد که با بروز مشکل تر این سیستم عملکرد انسان دچار نقص خواهد شدکه طب سوزنی برای اعصاب به رفع ان میپردازد.

بیماری عصبی میتواند دلایل متعددی از قبیل وارد شدن ضربه عصب های بدن،التهاب و سکته مغزی،عفونت،استفاده از مواد غذایی فاسد ویا مواد شیمیایی ، کمبود ویتامین های لازم بدن و…. داشته باشد.

درد های ناشی از بیماری های عصبی معمولا بسیار شدید، تیر کشنده و توام با سوزش های مقطعی و درد آور می‌باشد.

به طور کلی درد عصبی در قسمت ثابتی رخ می‌دهد  که می‌تواند باعث از کار افتادن عملکرد صحیح آن قسمت شود.

 ما دراین مبحث میخواهیم توضیحاتی درباره طب سوزنی و از روش های درمانی  طب سوزنی برای اعصاب و سایر بیماری های عصبی ارائه دهیم.

طب سوزنی یکی از معروفترین ترین روش های درمانی طب چینی به شمار می‌آید که با به کار بردن سوزن های مخصوص این طب  و با  وارد کردن این سوزن ها در نقاط مشخص بدن که گذرگاه ها انرژی می باشد باعث تحریک و آزادی سازی انرژی در بدن میگردد.

بیماری های عصبی که به وسیله طب سوزنی برای اعصاب درمان پذیر اند

نوروپاتی محیطی حاد: این اختلال از آسیب های محیطی بر اعصاب نشأت می‌گیرد، عصب های درگیر این بیماری پیام های عصبی را از مغز به وسیله نخاع گرفته و همه نقاط بدن را متوجه آ تن میکنند.

نورالوژی عصب سه قلو:  درد تیک دولورکس که معنای آن درد صورت می‌باشد و عصب های سه گانه را  که وظیفه انتقال درد،لامسه فشار ازصورت و گردن به مغز دارند را دچار مشکل میکند.

درمان طب سوزنی برای اعصاب به این ترتیب است که با شناسایی نقاطی که دچار مشکل شده اند و و با وارد آوردن سوزن های مخصوص خود بر این نقاط باعث درمان این عارضه می شود

طب سوزنی برای معلولین

طب سوزنی برای گرفتگی عضله

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *