طب سوزنی در گرفتگی رگ 
آبان ۱۳, ۱۳۹۷
درمان باورنکردنی طب سوزنی
درمان باور نکردنی طب سوزنی
آبان ۱۹, ۱۳۹۷
طب سوزنی برای اعصاب و روان

طب سوزنی برای اعصاب و روان

طب سوزنی برای اعصاب و روان:مشکل اعصاب به بیماری گفته میشود که  مرتبط با سیستم عصبی بدن بوده و این سیستم با پیچیدگی های خود وظیفه هماهنگ کردن اعصاب و اعمال انسان راه برعهده دارد که با بروز مشکل تر این سیستم عملکرد انسان دچار نقص خواهد شد.

بیماری عصبی میتواند دلایل متعددی از قبیل وارد شدن ضربه عصب های بدن،التهاب و سکته مغزی،عفونت،استفاده از مواد غذایی فاسد ویا مواد شیمیایی ، کمبود ویتامین های لازم بدن و…. داشته باشد.

درد های ناشی از بیماری های عصبی معمولا بسیار شدید، تیر کشنده و توام با سوزش های مقطعی و درد آور می‌باشد.

به طور کلی درد عصبی در قسمت ثابتی رخ می‌دهد  که می‌تواند باعث از کار افتادن عملکرد صحیح آن قسمت شود.

ما دراین مبحث میخواهیم توضیحاتی درباره طب سوزنی و از روش های درمانی  طب سوزنی برای اعصاب و سایر بیماری های عصبی ارائه دهیم.

طب سوزنی یکی از معروفترین ترین روش های درمانی طب چینی به شمار می‌آید که با به کار بردن سوزن های مخصوص این طب  و با  وارد کردن این سوزن ها در نقاط مشخص بدن که گذرگاه ها انرژی می باشد باعث تحریک و آزادی سازی انرژی در بدن میگردد.

طب سوزنی برای اعصاب و روان

بیماری های عصبی که به وسیله طب سوزنی برای اعصاب درمان پذیر اند

نوروپاتی محیطی حاد: این اختلال از آسیب های محیطی بر اعصاب نشأت می‌گیرد، عصب های درگیر این بیماری پیام های عصبی را از مغز به وسیله نخاع گرفته و همه نقاط بدن را متوجه آ تن میکنند.

نورالوژی عصب سه قلو:  درد تیک دولورکس که معنای آن درد صورت می‌باشد و عصب های سه گانه را  که وظیفه انتقال درد،لامسه فشار ازصورت و گردن به مغز دارند را دچار مشکل میکند.

درمان طب سوزنی برای اعصاب به این ترتیب است که با شناسایی نقاطی که دچار مشکل شده اند و و با وارد آوردن سوزن های مخصوص خود بر این نقاط باعث درمان این عارضه می شود

طب سوزنی در گرفتگی رگ

طب سنتی در درمان فلج صورت

4 دیدگاه ها

 1. حمید رضا اله وردی گفت:

  سلام دکتر عزیز من اله وردی هستم از نیشابور ..سوالی داشتم مادر من اویل سال ۹۷ سکته مغزی کرد از همان زمان زبانش صحبش مشکل دارد وستون فقراتش دفورمه شده است تا اندازه ای وپاهایش هم توان کمی برای حرکت دارد صمنا سر انگشتان پایش هم بالا می رود فکر می کنم وخودش هم مشکل عصبی دارد تا حددی که تا حالا ۱۰ پرستار عوض کرده ام ..خودش هم خیلی عصبی است گاهی گریه می کند ..اب دهانش هم می ریزد ایا با طب سوزنی می توان مشکل ایشان برطرف کرد

  • admin admin گفت:

   با سلام. متاسفانه زمان طلایی درمان که ۶ ماه اول است را از دست دادین، احتمال درمان کامل خیلی کم است ولی ممکن است از شدت علایم در نتیجه درمان کاسته شود. به هر جهت برای بررسی کامل نیاز به ویزیت اولیه است. در صورتیکه به تهران آمدین هماهنگ بفرمایید. ۸۸۸۵۰۴۸۱

 2. سجاد گفت:

  سلام و دروود، افسردگی شدید دارم وطی ده سال گذشته تمامی داروهای ضد افسردگی رو مصرف کردم، ترکیبی هم استفاده کردم، بهتر نشدم، این طب برای درمان افسردگی جواب میده؟

  • admin admin گفت:

   سلام. بلع در کل با طب سوزنی میتوان افسردگی را درمان کرد. شرایط بدن هر بیماری متفاوت است. نیاز به ویزیت اولیه است تا بهتر بتوان تصمیم گرفت. در صورت نیاز ۸۸۸۵۰۴۸۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *