طب-سوزنی
طب سوزنی تخصصی چینی
مرداد ۱۶, ۱۳۹۷
تاریخچه طب سوزنی در ایران
تاریخچه طب سوزنی در ایران
مرداد ۱۸, ۱۳۹۷

درمان جوش و آکنه با طب سوزنی

درمان جوش و آکنه با طب سوزنی

درمان جوش و آکنه با طب سوزنی :

جوش و آکنه ضایعه ای است که در صورت بسته بودن منافذ پوست به وجود می آیند. این جوش ها بیشتر بر روی صورت، دست ها، پشت و کمر نمایان می شوند و باعث تورم و قرمزی در آن نواحی می شوند. به وجود آمدن این حالت ها در چهره باعث کاهش اعتماد به نفس در فرد می شود. البته درمان هایی نیز برای این جوش وجود دارد. یکی از این راه ها درمان جوش و آکنه با طب سوزنی است.

درمان جوش و آکنه با طب سوزنی

نظرات طب سوزنی در مورد جوش و آکنه

در واقع طب سوزنی علت های به وجود آمدن جوش و آکنه را بیش تر به دلایل درونی نسبت می دهد. از علت های به وجود آمدن جوش از نظر طب سوزنی می توان اشاره کرد به:

عدم داشتن تعادل درونی در داخل بدن، ساخته شدن سموم مختلف در بدن، بالا رفتن دمای داخلی بدن و عملکرد بد در گوارش در روده ها. اکثر زمان هایی که همچین مشکلاتی به وجود می آید طب سوزنی می تواند بهترین درمان را بدون استفاده از دارو های شیمیایی در این زمینه را به بیماران ارائه دهد.

روش های درمان جوش و آکنه با طب سوزنی

در طب سوزنی تمرکز بیش تر بر این است که دمای داخلی بدن را کاهش دهند.در این روش طب سوزنی برای کاهش دمای داخلی بدن به خنک کردن خون در حال گردش در رگ ها می پردازد.

این کار باعث می شود سموم موجود در بدن کاهش یابد و تحرک در بدن بیشتر می شود. این روش درمان باعث می شود جوش های سطحی کم کم از بین بروند و از جوش زدن مجدد در پوست جلوگیری می شود. یکی از بهترین درمان ها برای از بین بردن جوش و آکنه استفاده از درمان با طب سوزنی می باشد.

طب سوزنی برای کاهش درد

طب سوزنی در زیبای پوست و مو

طب سوزنی برای زیبایی پوست

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *