طب سوزنی برای لاغری شکم و پهلو
مرداد ۲۴, ۱۳۹۷
طب سوزنی درغرب تهران
طب سوزنی درغرب تهران
مرداد ۲۷, ۱۳۹۷

تفاوت های طب سوزنی چینی با طب سوزنی ایرانی

تفاوت های طب سوزنی چینی با طب سوزنی ایرانی

تفاوت های طب سوزنی چینی با طب سوزنی ایرانی

تفاوت های طب سوزنی چینی با طب سوزنی ایرانی : بر همه پیداست که طب سوزنی ریشه در چین دارد. از قدمت این طب بسیار کار آمد و موثر می توان فهمید که چه خواص خوب و تاثیر گذاری دارد. اما این طب شگفت انگیز در ایران تفاوت هایی دارد که با روش چینی آن قابل قیاس نیست. در ادامه شما را با این تفاوت ها آشنا می کنیم.

تفاوت های طب سوزنی چینی با طب سوزنی ایرانی

طب سوزنی چینی یا طب سوزنی ایرانی

طب سوزنی چینی با طب سوزنی ایرانی تفاوت های بارز و قابل توجهی دارد. در طب چینی اشتباهاتی وجود دارد که کمتر کسی متوجه آن است. این اشتباهات نیز ممکن است عوارضی را در فرد ایجاد کند که البته خود فرد نمی داند که علت آن استفاده از طب سوزنی است. طب سوزنی در ایران درست است که قدمت بسیار زیادی ندارد اما موضوعی است که هر چند به میزان اندک اما به طور تخصصی روی آن کار شده. از تفاوت های دیگر این دو طب می توان به روش انجام آن ها اشاره کرد. طب سوزنی ایرانی به دلیل آداب و فرهنگی که در بین مردم حاکم است ومردم به آن معتقد هستند کمی متفاوت تر از طب سوزنی چینی انجام می شود.

کدام بهتر است؟ طب سوزنی ایرانی یا چینی

حال این مسئله پیش می آید که برای انجام طب سوزنی کدام بهتر است. نمی توان گفت که طب ایرانی بسیار بی نقص است اما برای کسانی که ایرانی هستند طب سوزنی به روش ایرانی بیشتر توصیه می شود. زیرا با توجه شرایط اقلیمی و شرایط فرهنگی طب سوزنی ایرانی تاثیر بیشتر و بهتری روی فرد می گذارد و در واقع کار آمد تر است. اما برای خود چینی ها می توان گفت که اگر به سمت طب سوزنی چینی بروند برای شان بهتر است.

طب سوزنی تخصصی چینی

طب سوزنی برای زیبایی پوست

مراقبت های بعد از طب سوزنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *