طب سوزنی برای لاغری شکم و پهلو
مرداد ۲۴, ۱۳۹۷
متخصص طب سوزنی در تهران
متخصص طب سوزنی در تهران
مرداد ۳۰, ۱۳۹۷

بهترین متخصص طب سوزنی

بهترین متخصص طب سوزنی

بهترین متخصص طب سوزنی

یکی از مهم ترین مسائل در درمان توسط طب سوزنی پیدا کردن بهترین متخصص طب سوزنی می باشد. برای این کار می بایستی از میان انبوه پزشکان بهترین را انتخاب کنید. با استفاده از اطلاعات زیر شما با برتری های دکتر امیر فیروزجایی بیشتر آشنا خواهید شد.

طب سوزنی همینطور که می دانید و پیشتر ذکر شد جزیی از طب چینی است که قدمت آن به 4000 هزار سال پیش از میلاد حضرت مسیح (ع) باز میگردد.طب سوزنی روشی است که بدون استفاده از هرگونه مواد شیمیایی  در درمان انواع مختلف و وسیعی از بیماری های مختلف تاثیر گذار است .

روش های مختلف تشخیص بهترین متخصص طب سوزنی 

بهترین متخصص طب سوزنی با صحبت با بیمار ، دیدن چهره و زبان و کنترل نبض و برخی اوقات لمس شکم و نواحی آن و عضلات قادر است دلایل بیماری ها را پیدا کرده و در اکثر موارد آنان را درمان کند. در این بین مشاهده زبان و لمس نبض از اهمیت مخصوصی برخوردار می باشد.

کنترل نبض در 3سه نقطه در هر مچ دست در دو صورت انجام  می گیرد. هر نقطه نماینده یک عضو در اندام فرد است. بیست و هفت  نوع متفاوت نبض وجود دارد که با چک کردن کامل، اکثراهر نوع عدم تعادل در اندام ها مشخص می گردد.

نقشه عضو های  متفاوت بدن روی زبان هم موجود است که با تغییر شکل ، رنگ ، خطوط و پوشش سطحی  ، میزان سلامتی  و یا عدم توازن در اندام های مختلف نمایان می شود.

بهترین متخصص طب سوزنی

نحوه ی عملکرد متخصص طب سوزنی

بهترین متخصص طب سوزنی بعد از پیدا کردن علت بیماری ، با قرار دادن سوزن های نازکی، استریلیزه شده و یک بار مصرف در درون نقاط مشخصی به مدت مشخصی که از ده  تا چهل پنج دقیقه قابل تغییر است ، مراحل مختلف درمان را شروع می کند. اکثرا بیمار متوجه وارد شدن سوزن در بدن خود نمی  شود و یا سوزش بسیار محدود یا کمی  را درک می کند.

زمانی که سوزن  توسط متخصص طب سوزنی به درون نقاط طبی مشخص شده می رسد بیمار امکان دارد  احساس درد عمیقی ، اصطلاحا سوزش های لحظه ای یا گزگز و یا احساس  درد عضلانی موقت کند .این علائم لحظه ای بوده و اکثریت قریب یه یقین مراجعه کنندگان آن را بسیار خفیف ارزیابی می کنند.

خدای ناکرده در صورت بروز هرگونه مشکل کار را به بهترین متخصص طب سوزنی ما بسپارید.

طب سوزنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *