متخصص طب سوزنی برای کمر
متخصص طب سوزنی برای کمر
شهریور ۵, ۱۳۹۷
نقاط طب سوزنی برای زیبایی
نقاط طب سوزنی برای زیبایی
شهریور ۶, ۱۳۹۷

بهترین متخصص طب سوزنی در تهران

بهترین متخصص طب سوزنی در تهران

بهترین متخصص طب سوزنی در تهران

وظیفه و حیطه تخصصی بهترین متخصص طب سوزنی در تهران چیست؟

این متد درمانی یک روش درمانی است که با استفاده از گذاشتن سوزن و گرما دادن یا حتی تحریک به صورت الکتریکی در نقاط مخصوصی از بدن باعث ایجاد تعادل در اندام ،بازگشت سلامتی و حتی جلوگیری از بیماریها میشود.

بهترین متخصص طب سوزنی در تهران

بهترین متخصص طب سوزنی در تهران چگونه عمل می کند؟

طبق اصول قدیمی چینی، مسیر های انرژی مربوط به بخش های مختلف در مسیرهای با نظمی در بدن و در سطح آن جریان دارند. به این مسیر ها انرژی مریدین گفته می شود که مثل رودخانه هایی از بدن عبور می کنند تا بدن را تغذیه کنند.

یک مسدود شدن در این حرکات مسیر انرژی باعث ایجاد مشکل در آن مریدین و سایر مریدینها می شود و باعث بیماری میشود واینکه این مسدود شدن در کدام مریدین و یا کجای مریدین است نوع مریضی ودر انتها روش درمان مختلف خواهد بود. این مریدین ها را می توان با گذاشتن سوزن در بخش طب سوزنی تحریک کرد.

نحوه ی عملکرد طب سوزنی

سوزنهای این روش درمانی باعث رفع انسداد در این مسیر ها می شوند و باعث برقرارشدن مجدد جریان با نظم در مریدینها می شوند. درمانهای این متد درمانی می تواند باعث کمک به بخش های داخلی شود تا بتوانند این عدم تعادلها را در جذب، هضم، فعالیت های تولید انرژی و جریان انرژی ، درست کنند.

نتایج تحقیقات می گوید که سوزن گذاری در بخش های طب سوزنی باعث تحریک سیستم عصبی به ترشح مواد شیمیایی از عضلات ، طناب نخاعی و مغز می شود. این مواد شیمیایی قابلیت این را دارند که باعث تغییر احساس به درد بشوند و می توانند باعث تسریع عمل آزاد شدن مواد شیمیایی و هومونهای تحت اثر سیستم داخلی تنظیم کننده گردند. توازن انرژی و مواد بیوشیمیایی در اثر طب سوزنی می تواند باعث تحریک توانایی های بدن در ترمیم طبیعی خودش و افزایش سلامت فیزیکی و روحی شود.

متخصص طب سوزنی مرد

متخصص طب سوزنی در شرق تهران

متخصص طب سوزنی برای کمر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *