طب سوزنی برای کمر درد
شهریور ۱۴, ۱۳۹۷
طب سوزنی توسط متخصص طب سوزنی خانم در تهران
متخصص طب سوزنی خانم در تهران
شهریور ۱۸, ۱۳۹۷

اولین متخصص طب سوزنی در تهران

اولین متخصص طب سوزنی در تهران

این روش درمانی توسط اولین متخصص طب سوزنی در تهران ، علمی از طب و پزشکی چینی است که برای مدتی بسیار زیاد مورد استفاده قرار گرفته  است. این روش درمانی با فرو بردن سوزن های بسیار کوچک و نازک در نقاط مشخص شده توسط متخصص طب سوزنی از بدن باعث به وجود آمدن جریان انرژی در اندام های مختلف می شود. در طی یک روش درمانی عادی طب سوزنی، بین 5 تا 20سوزن مورد استفاده قرار می گیرد. بعضی سوزن ها امکان دارد با توجه به نیاز به درست شدن جریان انرژی، در اعماق بیشتری قرار داده شوند.

اولین متخصص طب سوزنی در تهران

بعد از درمان طب سوزنی توسط اولین متخصص طب سوزنی در تهران از فعالیت های سنگین و خسته کننده و طاقت فرسا جدا جلوگیری کنید، فعالیت های ورزشی سبک و حرکات سبک تمرینی را انجام دهید به خاطر این که کمک گسترده ای برای درمان طب سوزنی هستند، برای رفع و کم شدن درد از گرما بهره ببرید، از استفاده ی الکل و قهوه و کافئین خودداری کنید.

علت لزوم هیدراته بودن بدن

چون که هیدراته بودن بدن(افزایش ذخایر مایعات بدن) بعد از درمان طب سوزنی توسط اولین متخصص طب سوزنی در تهران برای از بین بردن سموم بسیار حائز اهمیت است در حالی که مایعات الکلی و قهوه و کافئین اثرات دهیدراته بر روی بدن دارند،  همینطوراز مصرف فست فود ها و غذاهای فرآوری شده، شکر و چربی های مضر جدا خود داری کنید.

جمع کثیری  از خانم های محترم با یک مشکل مهم در پوست خود روبرو هستند که باعث افزایش استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی در نتیجه عوارض استفاده از این مواد شیمیایی می شود. این مسئله همان کدورت پوست صورت است.

البته این مسئله با متد های پیلینگ و لیزر نیز امکان بهتر شدن دارد اما باید به این نکته اشاره کرد که طب سوزنی هم به عنوان یک روش بدون عوارض، جایگاه مهم و موثری در درمان مشکلات مختلف پوستی و سطحی در انسان دارد.

اما اگر ساکن تهران هستید و در تهران به دنبال بهترین و اولین متخصص طب سوزنی در تهران هستید ، با ما در ارتباط باشید.

متخصص طب سوزنی در تهران

متخصص طب سوزنی مرد

بهترین متخصص طب سوزنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *