طب سوزنی برای زیبایی پوست
تیر ۱۳, ۱۳۹۷
فلسفه طب چینی
فلسفه طب چینی
تیر ۲۵, ۱۳۹۷

آیا طب سوزنی به درمان اضطراب کمک می کند؟

آیا طب سوزنی به درمان اضطراب کمک می کند؟

آیا طب سوزنی به درمان اضطراب کمک می کند؟

 آیا طب سوزنی به درمان اضطراب کمک می کند؟ انواع بسیاری از درمان های جایگزین برای اضطراب وجود دارد. اکثر این روش های درمانی بدون عوارض جانبی و یا هزینه های سنگین هستند. یکی از محبوب ترین و شناخته شده ترین درمان های اضطراب طب سوزنی است. مردم برای درمان و یا پیشگیری از اضطراب از طب سوزنی استفاده می کنند و بسیاری معتقدند که این روش یکی از موثرترین راه های درمانی برای اضطراب می باشد.

اما آیا طب سوزنی به درمان اضطراب کمک می کند؟ پاسخ این سوال کمی نامشخص است.

اضطراب شما شدید است؟

طب سوزنی یک درمان باور نکردنی است. طب سوزنی بهترین راه حل برای کسانی است که اضطراب خفیف تا متوسط دارند.

طب سوزنی برای اضطراب

واقعیت های درمان اضطراب این است که افراد مختلف نیاز به درمان های مختلف دارند حتی زمانی که از یک نوع اضطراب رنج می برند. این به این دلیل است که افراد مختلف دارای شخصیت های مختلف ، نیازهای متفاوت و البته علائم مختلف می باشند.

آیا طب سوزنی به درمان اضطراب کمک می کند؟

آیا طب سوزنی کاربرد دارد؟

متاسفانه در بیشتر مواقع از طب سوزنی به عنوان یک روش جایگزین استفاده می شود و به همین علت ، پژوهش های بسیار کمی در زمینه اصول اصلی طب سوزنی طراحی شده اند تا بتوانند مزایای آن را تایید یا رد کنند. بیشتر مطالعات بزرگ نشان می دهد که طب سوزنی درمان موثری برای هر نوع بیماری نیست ، و با این حال ، با توجه به موفقیت میلیون ها نفر از طریق طب سوزنی، مطالعات بیشتری در این زمینه لازم است. بنابراین همانگونه که طب سوزنی تاثیر بسزایی دارد به همان اندازه نیز ممکن است که بی تاثیر باشد. طب سوزنی درمانی است که شما باید تنها زمانی از آن استفاده کنید که سایر روش های درمانی را به دقت بررسی کرده باشید.

طب سوزنی به دلیل مزایای اصلی زیر برای افرادی که با اضطراب زندگی می کنند اهمیت دارد :

طب سوزنی یک درمان سریع است.

طب سوزنی با مشکلات دیگر بدن نیز مقابله می کند.

طب سوزنی به گونه ای طراحی شده است که یک درمان فوری انجام می دهد. ممکن است در طول جلسه طب سوزنی هرگز تسکین کاملی را احساس نکنید اما به محض این که مطب را ترک می کنید (و در بعضی موارد صبح روز بعد) احساس می کنید که اضطرابتان به طور شگفت انگیزی کاهش یافته است.

برای افرادی که دارای اضطراب شدید هستند می تواند مفید باشد. ترس و انرژی منفی یک مشکل جدی برای افرادی است که اضطراب بالایی دارند. طب سوزنی، اگر موثر باشد، این فرآیندهای تفکر را به طور کامل کاهش می دهد، که به نوبه خود می تواند اضطراب را کاهش دهد.

با اینکه اضطراب یک وضعیت مستقل است اما خود به خود ایجاد نمی شود. اغلب مسائل دیگری در زندگی شما وجود دارد که می تواند موجب بروز اضطراب یا شدت گرفتن علائم اضطراب شما شود. طب سوزنی برای درمان این مشکلات موثر است. مثلا ممکن است ضربان قلبتان زمانی که دچار اضطراب می شوید افزایش یابد. طب سوزنی می تواند به این مشکلات نیز کمک کند  و این علائم را بهبود بخشد.

طب سوزنی در زیبای پوست و مو

درمان جوش و آکنه با طب سوزنی

طب سوزنی برای زیبایی پوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *